x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Search
or search all of Norway

Kontakt Visit Norway

HOVEDKONTORET i OSLO

Bente Bratland Holm
Reiselivsdirektør

Bente Bratland Holm

Telefon: +47 952 73 280 / Mobil: +47 952 73 280

Last ned høyoppløselige bilder av Bente Bratland Holm.
Bildene kan brukes fritt mot kreditering. Fotograf: Astrid Waller

Last ned bilde 1    Last ned bilde 2    Last ned bilde 3    Last ned bilde 4

 

Baglo, Christine
Ansvarlig redaktør Visitnorway.com
christine.baglo@innovasjonnorge.no
Mobil 975 84 455 

Bjørlo, Fredrik
Prosjektleder
fredrik.bjorlo@innovasjonnorge.no
Mobil 957 99 957 

Bennick, Kristin
Prosjektleder 
kristin.bennick@innovasjonnorge.no
Mobil 971 89 571

Bugge, Elisabeth Alethe
Seniorrådgiver kongress
Elisabeth.Alethe.Bugge@innovasjonnorge.no
Mobil 984 80 050

 

Christensen, Haaken
Fagspesialist naturbasert reiseliv
Haaken.Michael.Christensen@innovasjonnorge.no
Mobil 997 97 600

 

Egorova, Evgenia
Leder sosiale medier
Evgenia.Egorova@innovasjonnorge.no
Mobil 943 46 795

Eidsand, Beate Brænden
Key account manager
Beate.Braenden.Eidsand@innovasjonnorge.no 
Mobil 958 20 908

Eriksen, Pia
Rådgiver kongress
pia.eriksen@innovasjonnorge.no
Mobil 926 80 055

 

Harbo, Ragnhild Ås
Prosjektleder
Ragnhild.As.Harbo@innovasjonnorge.no
Mobil 902 85 040

Hartikkala, Nadia Yvonne
Rådgiver lokalmat
Nadja.Yvonne.Hartikkala@innovasjonnorge.no
Mobil 928 15 204

Helgebostad, Margrethe
Markedsanalyse
margrethe.helgebostad@innovasjonnorge.no
Mobil 917 49 513

Holte, Per
Markedsspesialist Asia - Brasil - nye markeder
per.holte@innovasjonnorge.no
Mobil 417 89 028

Ingul, Bjørn Krag
Fung. Leder bærekraftig reiseliv og mat
Programansvarlig Innovasjon i reiselivsnæringen
Bjorn.Krag.Ingul@innovasjonnorge.no 
Mobil 926 89 772

 

Karlund, Terje
Salgsansvarlig Visitnorway og katalog
Terje.Karlung@innovasjonnorge.no 
Mobil 417 89 039

 

Lesjø, Silje 
Programansvarlig utviklingsprogrammet for
landbruks- og reindriftsbasert vekst og verdiskaping
Silje.Marie.Lesjo@innovasjonnorge.no
Mobil 403 00 262

 

Mork, Marianne
Redaktør bransjekommunikasjon / VisitNorway Innsikt
marianne.mork@innovasjonnorge.no
Mobil 414 49 747

Mosfjeld, Katrine
Leder digitale medier
katrine.mosfjeld@innovasjonnorge.no
Mobil 934 10 530

 

Nernæs, Ingrid
Merkevareansvarlig Brand Norway
ingrid.nernaes@innovasjonnorge.no
Mobil 464 60 650

Nestande, Birgitte
Rådgiver arrangement
Birgitte.Nestande@innovasjonnorge.no
Mobil 93 60 66 71

 

Pettersen, Audun
Leder bærekraftig reiseliv og mat (permisjon)
audun.pettersen@innovasjonnorge.no
Mobil 907 75 521

 

Rafn, Christian Preben
Innholdsanalyse
Christian.Preben.Rafn@innovasjonnorge.no
Mobil 957 72 959

Rogstad, Kristin Dahlen
Prosjektleder
Kristin.Dahlen.Rogstad@innovasjonnorge.no
Mobil 977 47 309

Rolland, Stein Ove
Leder for strategi og forretningsutvikling
Stein.Ove.Rolland@innovasjonnorge.no 
Mobil 951 46 037

Røneid, Ola
Prosjektleder Kickoff reiseliv
ola.roneid@innovasjonnorge.no
Mobil 932 19 714

Røed, Kjetil
Teknisk ansvarlig
kjetil.roed@innovasjonnorge.no
Mobil 416 32 396 

 

Sali, Yuri
Leder internasjonal media
yuri.sali@innovasjonnorge.no
Mobil 452 50 433

Skaret, Jon Erik
Kreativ leder
Jon.Erik.Skaret@innovasjonnorge.no
Mobil 406 46 781

Schwach, Kari Anne
Rådgiver corporate
Kari.Anne.Schwach@innovasjonnorge.no
Mobil 970 80 813

Sørnes, Ingunn
Fagspesialist bærekraftig reiseliv
ingunn.sornes@innovasjonnorge.no
Mobil 957 78 663

 

Tallaksen, Siri
Prosjektleder NTW/Incoming
siri.tallaksen@innovasjonnorge.no
Mobil 952 21 491

 

Aaseng, Lise Fotland
Spesialrådgiver reiseliv
lise.fotland.aaseng@innovasjonnorge.no
Mobil 922 52 502

Aasheim, Frode
Leder kongress, møter & arrangement
frode.aasheim@innovasjonnorge.no
Mobil 928 33 852 

 

Kontakt VisitNorway

Hovedkontoret

Ved vårt hovedkontor i Oslo finner du våre fagspesialister,vårt digitale Visitnorway.com-team og reiselivsdirektørens stab.

Utenlandskontorer

Vi har markedsspesialister, bransjespesialister og mediaansvarlige i en rekke utenlandske markeder.

Distriktskontor 

Vi ruter deg med denne lenken videre til Innovasjonnorge.no, der du kan finne ditt distriktskontor og kontakte en av våre reiselivseksperter.

Innovasjon Norge
Sentralbord: (+ 47) 22 00 25 00
post@innovasjonnorge.no 
Pb. 448 Sentrum, 0104 Oslo
Akersgata 13, 0158 Oslo